Midyeciler Midyeci Ahmet’e seslendi: Mersin’de şube açma!

Midyeci Ahmet’in Mersin’de şube açacağı bilgisini alan Mersinli midyeciler açıklama yaptı, “Mersin’e şube açma!” çağrısı yaptı.

Sosyal medya paylaşımları ile tanınan Midyeci Ahmet’in Mersin’de şube açacağı bilgisini alan Mersinli midyeciler açıklama yaptı, “Mersin’e şube açma!” çağrısı yaptı. Sosyal medyada paylaşılan video, Midye Ahmet tarafından da yorum yapılmadan paylaşıldı.

“Mersin’e şube açma!”

Midyeciler, Mersin’e şube açmaması için Midyeci Ahmet’e seslendiği konuşmada şunları söyledi:

“Sayın Midyeci Ahmet, bugüne kadar midye tanıtma konusundaki başarını hemşerilerin olarak takdir ediyor ve saygı duyuyoruz. Fakat biz de Mersin’de yaşayan yüzlerce insan, midyeyi Mersin’de tanıtma konusunda 40 yıldır emek veriyoruz. Verdiğimiz emeğin karşılığında da bu işten ekmek yiyoruz.

Senin Mersin’e şube açman, saydığımız bu kadar insanın işsiz kalmasına sebep olacak. Sen işinde belli bir seviyeye gelmiş bir insansın. Mersin’e şube açmak, senin için önemli olmayabilir. Ama burada şube açmak yüzlerce insanın işsiz kalmasına sebep olacak. Burada bir kişiyi sustursak bile diğerlerini susturamayacağız. Sonuç olarak Mersin’e şube açmak için ısrar edersen, biz de yüzlerce insan olarak senin açmaman için mücadele edeceğiz!”

Kaynak: www.gidahatti.com