Tarım Kredi Marketi sayısı artıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos 1922-2022 Büyük Zafer’in 100. Yılı Etkinlikleri Kütahya Toplu Açılış Töreni’nde konuştu. Erdoğan “Mücadelenin sadece silahla, parayla değil asıl imanla, inançla kazanıldığını herkes gördü” dedi.

Ekonomiye ilişkin olarak Erdoğan “Yılbaşından sonra uyguladığımız politikaların olumlu yansımalarını daha iyi göreceğiz. Yaşadığımız onca hadiseye rağmen hedefleri adım adım hayata geçirdik, eksikleri de süratle tamamlıyoruz” değerlendirmesinde bulundu. Tarım Kredi marketlerine ilişkin olarak da “Tarım Kredi Kooperatifleriyle vatandaşa ürünleri ucuza satmaya başladık, bu artarak devam edecek. 1300 marketi süratle 3000’e çıkartacağız ve vatandaşım Tarım Kredi’den ucuz ürün almaya devam edecek. Türkiye küresel fırtınadan en az kayıpla çıkacaktır” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’de uygulanan ekonomi politikalarının yılbaşından sonra olumlu etkilerinin görüleceğini söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan 30 Ağustos 1922-2022 Büyük Zafer’in 100. Yılı Etkinlikleri Kütahya Toplu Açılış Töreni’nde halka hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Tarım Kredi marketlerine ilişkin olarak da “Tarım Kredi Kooperatifleriyle vatandaşa ürünleri ucuza satmaya başladık, bu artarak devam edecek. 1300 marketi süratle 3000’e çıkartacağız ve vatandaşım Tarım Kredi’den ucuz ürün almaya devam edecek” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

2023 taarruzuna hazır mıyız? Maşallah. Sizlerle en son 2019’da yüz yüze kucaklaşmıştık. Araya salgın girdi, 3,5 yıla aradan sonra sizlerle bir aradayız. Dumlupınar Zaferimizin 100. yılı sebebiyle sizlerle hasret gidermek, tamamlanan eser ve hizmetlerin açılışını yapmak istedik.
Geçtiğimiz Perşembe günü Ahlat’ta Cuma günü de Sayın Bahçeli’yle Malazgirt’teydik. Milli mücadeleyle asırlardır bitip tükenmeyen kin, bizi bu topraklardan söküp atmak isteyenlere Anadolu’nun vatanımız olduğunu bir kez daha gösterdik.

Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan yılbaşını işaret etti: Aldığımız tedbirlerin olumlu yansımalarını daha iyi göreceğiz

Birinci Dünya Savaşı’nda dört bir yanda 7 düvele karşı savaşan Çanakkale’den Kut’ül Amare’ye kadar zaferler kazanan Osmanlı Sevr ile dermansız bırakılmıştır.